KODĖL MES?

Vertiname tarpusavio pasitikėjimą, glaudų komandos bendradarbiavimą ir nuolatinį tobulėjimą, todėl mūsų grupės įmonėse dirba veržlūs, smalsūs ir naujovėms atviri profesionalai. Investuojame į darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, suteikiame vidinės karjeros galimybes ir mokame rinkoje konkurencingą atlygį. Norite tapti mūsų didelės ir vieningos komandos dalimi? Pasikalbėkime!

Vertybėmis paremta įmonės kultūra

Kasdienėje veikloje vadovaujamės įmonės vertybėmis, kurios paremtos profesionalumu, dėmesiu darbuotojams bei partneriams. Vertiname pagarbų tarpusavio bendradarbiavimą ir glaudžią komunikaciją. Tuomet kylančius klausimus ar iššūkius galime spręsti čia ir dabar. Visai tai mums padeda kurti vieningą ir stiprią komandą.

Augimas ir karjeros galimybės

Skatiname smalsumą, norą mokytis, gilinti savo praktines bei teorines žinias, todėl nuolat investuojame į kompetencijų ugdymą. Kiekvienas komandos narys turi galimybę augti ir siekti karjeros visose grupės įmonėse bei išbandyti save dirbant skirtingose pozicijose. Didelę motyvaciją ir iniciatyvą vertiname ne mažiau nei turimus įgūdžius ir padedame juos ugdyti. Taip pat suteikiame praktikos ir įdarbinimo galimybes studentams.

Saugi darbo aplinka

Mums svarbi saugi ir palaikanti darbo aplinka. Rūpinamės darbuotojų sauga projektų aikštelėse bei ofise. Skatiname inicijuoti pokyčius, diegiant inovacijas bei pažangius darbo metodus. Norime, kad mūsų darbuotojai didžiuotųsi atliktais darbais ir jų kokybe, todėl suteikiame visus reikiamus įrankius bei priemones.

Konkurencingas atlygis

Esame įsitikinę, kad stiprioje komandoje svarbu ne tik veržlumas, vidinė motyvacija bei profesionalumas, bet ir motyvuojantis atlygis. Mokame konkurencingą darbo užmokestį atitinkantį kiekvieno kompetencijas ir pasiektus rezultatus.

PRAKTIKOS
PASIŪLYMAI

Filtras