Projektuotojų komandoje dirba daugiau nei 100 įvairių sričių atestuotų specialistų, kurie gali pasiūlyti plačiausio profilio kompleksines projektavimo paslaugas bei geba rasti inovatyvius ir efektyvius sprendimus bet kurioje situacijoje. Mūsų klientai gali būti tikri, jog gaus reikiamą pilną rezultatą pirmuoju bandymu!
plačiau

Projektuojame ir statome ypatingai svarbius infrastruktūros objektus: elektros linijas ir pastotes, kelius ir gatves, vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklus bei valyklas, miestų aikštes ir poilsio erdves, viešosios paskirties statinius.

plačiau

Elektros, vandentiekio, nuotekų sistemų priežiūra ir remontas. Mes užtikrinsime stabilų elektros ir vandens tiekimą bei nuotekų tvarkymą, atliksime profilaktinius patikrinimus, operatyviai pašalinsime gedimus, atstovausime Jūsų įmonę kontroliuojančiose institucijose.
plačiau

Atliekame visus su pastatų renovacija susijusius darbus. Esame viena iš 3 kompanijų Lietuvoje, kuri atlieka daugiausiai tokio pobūdžio darbų. Išmanome renovavimo darbų atlikimo specifiką ir užtikriname betarpišką bendravimą su daugiabučių bendruomene.
plačiau

logo

Mažais žingsneliais šešėliui vietos nebeliks!

2017 m. gegužės mėn. 15-21 d.  visoje Lietuvoje vyko pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šėšėliui“. Akcijos tikslas- atkreipti miestų ir miestelių gyventojų dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui.

Džiaugiamės , jog turėjome galimybę prisijungti prie akcijos Jurbarko rajono savivaldybėje. Mūsų atstovė Toma Barauskaitė dalyvavo Jurbarko Švietimo centro organizuotame renginyje, kuriame dalinosi A.Žilinskio ir ko UAB gerąja praktika : „... Tik Kompanijos darbuotojų dėka pasiekiame tokių šaunių rezultatų, o Skaidraus verslo sertifikatas leidžia didžiuotis kolektyvu ir jo požiūriu į Šešėlį, o tiksliau, tuo, jog šešėliui mūsų Kompanijoje vietos nėra. Todėl tikimės, jog gerasis pavyzdys yra užkrečiamas, ir mažais žingsneliais, šešėliui vietos nebeliks ne tik mūsų Kompanijoje, tačiau ir visoje Lietuvoje“.