Projektuotojų komandoje dirba daugiau nei 100 įvairių sričių atestuotų specialistų, kurie gali pasiūlyti plačiausio profilio kompleksines projektavimo paslaugas bei geba rasti inovatyvius ir efektyvius sprendimus bet kurioje situacijoje. Mūsų klientai gali būti tikri, jog gaus reikiamą pilną rezultatą pirmuoju bandymu!
plačiau

Projektuojame ir statome ypatingai svarbius infrastruktūros objektus: elektros linijas ir pastotes, kelius ir gatves, vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklus bei valyklas, miestų aikštes ir poilsio erdves, viešosios paskirties statinius.

plačiau

Elektros, vandentiekio, nuotekų sistemų priežiūra ir remontas. Mes užtikrinsime stabilų elektros ir vandens tiekimą bei nuotekų tvarkymą, atliksime profilaktinius patikrinimus, operatyviai pašalinsime gedimus, atstovausime Jūsų įmonę kontroliuojančiose institucijose.
plačiau

Atliekame visus su pastatų renovacija susijusius darbus. Esame viena iš 3 kompanijų Lietuvoje, kuri atlieka daugiausiai tokio pobūdžio darbų. Išmanome renovavimo darbų atlikimo specifiką ir užtikriname betarpišką bendravimą su daugiabučių bendruomene.
plačiau

logo

"Žilinskis ir Co", UAB ir "Projektai ir Co" atitinka skaidrumo kriterijus

Po ilgų patikrinimų "Žilinskis ir Co", UAB ir "Projektai ir Co", UAB vieni pirmųjų pateko į Skaidraus verslo registrą!

Sieksime lyderiauti Lietuvos bei įsitvirtinti Skandinavijos rinkose pažangiai ir atsakingai plėtojant verslą.

VšĮ „Skaidraus verslo institutas", perimdamas Švedijos ir Suomijos gerąją verslo patirtį, kuria Skaidraus verslo registrą (SVR).

Tai perspektyvus ilgalaikis projektas, kuris atskiria skaidriai, švariai dirbančias įmones nuo šešėlinio verslo. Buvimas SVR pakelia įmonės prestižą esamų ir potencialių užsakovų bei partnerių akyse. Dabartiniu metu SVR ypatingai suinteresuoti Švedijos statybininkų federacijos nariai, nes siekia, kad pas juos atvyktų bendradarbiauti tik skaidrios Lietuvos įmonės.

„Skaidraus verslo institutas [...] patvirtina, kad "Žilinskis ir Co", UAB ir "Projektai ir Co"

atitinka skaidrumo kriterijus, verslą vykdo sąžiningai ir yra įtraukta į SKAIDRAUS VERSLO REGISTRĄ"

Direktorius Dr. Algimantas Matulevičius

Skaidrus verslas Žilinskis ir Co

Skaidrus verslas Projektai ir Co