Projektuotojų komandoje dirba daugiau nei 100 įvairių sričių atestuotų specialistų, kurie gali pasiūlyti plačiausio profilio kompleksines projektavimo paslaugas bei geba rasti inovatyvius ir efektyvius sprendimus bet kurioje situacijoje. Mūsų klientai gali būti tikri, jog gaus reikiamą pilną rezultatą pirmuoju bandymu!
plačiau

Projektuojame ir statome ypatingai svarbius infrastruktūros objektus: elektros linijas ir pastotes, kelius ir gatves, vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklus bei valyklas, miestų aikštes ir poilsio erdves, viešosios paskirties statinius.

plačiau

Elektros, vandentiekio, nuotekų sistemų priežiūra ir remontas. Mes užtikrinsime stabilų elektros ir vandens tiekimą bei nuotekų tvarkymą, atliksime profilaktinius patikrinimus, operatyviai pašalinsime gedimus, atstovausime Jūsų įmonę kontroliuojančiose institucijose.
plačiau

Atliekame visus su pastatų renovacija susijusius darbus. Esame viena iš 3 kompanijų Lietuvoje, kuri atlieka daugiausiai tokio pobūdžio darbų. Išmanome renovavimo darbų atlikimo specifiką ir užtikriname betarpišką bendravimą su daugiabučių bendruomene.
plačiau

logo

Lietuvos elektros energetikos asociacijos apdovanojimai!

LEEA apdovanojimai. LEEA kaip ir kasmet sukvietė savo nares ir garbingus svečius į Lietuvos Energetikų dienos paminėjimą, kuris vyko Energetikos muziejuje Vilniuje. Renginio metu, už ilgametį darbą ir sėkmingą profesinę veiklą energetikos srityje Lietuvos energetikų garbės ženklu buvo apdovanotas projektų tikrintojas Alvydas Liuokaitis, o LEEA padėkomis buvo apdovanoti: inžinierė Stasė Žuravliovienė ir elektrotechnikos projektuotojas Giedrius Jocius. Ilgas profesinis kelias darbuotojus padaro išskirtiniais ne tik savo giliomis žiniomis, ilgaamže ir sėkminga profesine veikla, bet ir įkvepiančiu pavyzdžiu bei motyvacija jauniems kolegoms siekiant savo profesinių viršūnių.